Home › Najzdrowsze preparaty na odnowę skóry

Najzdrowsze preparaty na odnowę skóry

Cera potrzebuje ciągłej pielęgnacji, która ułatwi w zachowaniu uroczego koloru i gładkości. W poszukiwaniu składników ułatwiających osiągnięcie oczekiwanego efektu przydadzą się maski,okłady z glinki. Istnieje kilka gatunków glinki, co ułatwia jej dostosowanie do posiadanego rodzaju skóry. Zielona glinka jest zwłaszcza polecana kobietom posiadającym problemy z pękającymi naczynkami lub zaczerwienieniami skóry. Nie prezentują się one ładnie, dlatego istotna jest szybka reakcja i zniwelowanie ich zanim staną się większym problemem. Ewfularnezastosowanie maseczki z zielonej glinki sprawi, że naczynia krwionośne będą mocniej elastyczne, mniej narażone na pęknięcia, a cera stanie się jaśniejsza. Glinka ma właściwości silnie oczyszczające. Czerwona glinka, także popularna, jest w swoim działaniu podobna do zielonej, ale ma dodatkowe zalety.

Minimalizuje przetłuszczanie się skóry poprzez zmniejszanie sebum. Polecana jest często do tłustej skóry, ale również wrażliwej, oczekującej szczególnej dbałości. Ma zastosowanie w leczeniu trądziku u młodzieży i u osób dorosłych i reaktywuje delikatność skórze. Biała glinka uchodzi za najpopularniejszą używaną ze względu na kilka właściwości, które przydają się niezależnie od rodzaju skóry.

Cera sucha, czuła, tłusta, mieszana, wszystkie współreagują na nią bardzo korzystnie.

Istotną właściwością jest ściągnięcie skóry i poprawa jej elastyczności jak i możliwości regeneracyjne. Drobne niedoskonałości po pryszczach zaczynają leczyć się i znikać, a to przekłada się na ogólny wygląd cery. .
Na zlecenie: Flores Club de Mar
By {} | on Tuesday, April 25 2017 22:00